Po-Pá:   8:00-16:00 hod.     +420 776 126 254      info@top-tonery.cz

KONTAKT

TOP-TONERY.CZ
tel: +420 776 126 254
info(a)top-tonery.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


» Proč TOP-TONERY
Proč TOP-TONERY

* Cena

Oproti originálním tonerům poloviční cena. Jak se dostaneme na polovinu ceny? - opětovné použití nepřímých komponentů tonerové kazety (plastových výlisků, ozubených koleček, kovových hřídelů apod.) - nové zobrazovací komponenty (zobrazovací válce, vývojkové válce, stěrky, čipy, nabíjecí válce) - absence distribučních kanálů, nižší marže oproti originálnímu výrobci

* Výdrž

Garance počtu výtisků jako u originálního toneru. Dodržujeme předepsanou gramáž certifikovaných tonerových prášků. Nepodvádíme!

* Funkčnost

100% funkčnost díky novým čipům. Žádná omezení. Zachování funkce sledování hladiny toneru. Čipy jsou naprogramované na shodnou kapacitu jako u originálních kazet.

* Barevnost

Maximální shoda barev a sytosti s originálními tonery. Tonery vhodné i pro náročné uživatele, grafická studia apod. Díky tonerovým práškům vyvinutých a určených přímo do konkrétního modelu tiskárny. Nepoužíváme univerzální tonery!

* Záruka

Renovované originální tonery nepoškodí Vaši tiskárnu. Původní plastové výlisky zůstávají a toner sedne do tiskárny tak jak má. Nehrozí poškození jako u čínských napodobenin (klonů).

Pokud i přesto nastane s našim výrobkem problém, tiskárnu opravíme nebo uhradíme škodu!

button-ok Všechny zobrazovací komponenty vždy nové.

Což znamená konzistentní kvalitu tisku a eliminaci rizika selhání. Aby vše fungovalo správně, používáme komplex komponentů, které jsou navrženy a vyráběny jako integrovaný systém. Vlastnosti jednotlivých komponentů systému se přesně doplňují a spolupracují tak, aby tonerová kazeta mohla tisknout bez závad a bez vedlejších nežádoucích efektů.

button-ok Zdravotně nezávadné.

Renovace originálních kazet oproti napodobeninám (levné čínské produkty) neobsahují plasty s možným obsahem jedovatých látek (např. chloroform). Veškeré materiály a tonerové prášky jsou certifikované.

button-ok Ekologické a ekonomické.

Prázdné originální kazety lze použít vícekrát, jsou tedy šetrné k životnímu prostředí. Renovace také podporuje lokální ekonomiku a pomáhá zvýšení zaměstnanosti.

Ušetřete peníze a naši planetu. S námi skutečně ušetříte okolo 50% nákladů na tisk a vytisknete stejné množství stran a stejně kvalitně jako s originálními tonery.

 

NGI0Nz