Po-Pá:   8:00-16:00 hod.     +420 776 126 254      info@top-tonery.cz

KONTAKT

TOP-TONERY.CZ
tel: +420 776 126 254
info(a)top-tonery.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCINení toner jako toner

Jaké je tajemství výrazně levných tonerů?


Pouze doplněný prášek.
Moderní typy tonerů vyžadují více než jen doplnění tonerového prášku a případnou výměnu optického válce.
Tonery poslední generace pracují jako ucelená sestava složek sestávající se z mnoha na sebe vzájemně navazujících komponentů (tonerového prášku, vývojkového válce, regulační stěrky, nabíjecího válce, optického válce, stěrky válce a další).
Ponechání opotřebovaných nebo výměna pouze jednotlivých opotřebovaných komponentů či nedodržení slučitelnosti vlastností náhradních dílů s vlastnostmi stávajících dílů je negativním zásahem do charakteristiky tonerové kazety.

V TOP-TONERY.CZ měníme celou sadu klíčových na tisku se podílejících komponent za novou a to od jednoho výrobce  -  to zaručuje vzájemnou kompatibilitu všech součástí. Tím je zajištěna spolehlivost tonerové kazety a správný tisk po celou dobu životnosti toneru.

 Kompletně nově vyrobené kompatibilní tonery.
Kompatibilní (zcela nové) tonery (tzv. klony) jsou vyráběné především v Číně. Výrobní cena je z důvodu konkurenceschopnosti velice nízká a odráží se v kvalitě provedení a spolehlivosti tisku. Zmetkovost je velice vysoká.
Neporušovat patenty originálních výrobců znamená, že kompatibilní tonery musí mít odlišný tvar plastových výlisků. To způsobuje nesprávné dosednutí kompatibilních tonerů v tiskárně projevující se vyšším namáháním tiskárny.
Dalším nepříjemným faktem čínských tonerů je, že se při jejich výrobě nedbá na zdravotní nezávadnost.

V TOP-TONERY.CZ jsou cartridge renovované podle přísných norem a jsou patentově a právně čisté. Při jejich výrobě používáme tonerové prášky splňující evropské normy pro zdravotní nezávadnost. Tyto tonery nemají (oproti čínským) zvýšenou prašnost a neohrožují vaše zdraví a životnost tiskárny.Tonery plněné univerzálními tonerovými prášky.
Nejlevnější tonery na trhu v sobě mají univerzální tonerovou náplň. Tyto prášky jsou extrémně levné a dají se použít ve více typech tonerových kazet. V žádném typu kazety ale nepracují na 100%, protože jednotlivé tiskárny se liší v rychlosti tisku a teplotě zapékaní.
Negativními projevy těchto tonerů jsou:

 

  • Zvýšená spotřeba toneru (snížená kapacita)
  • Nedokonalá sytost barev
  • Nedostatečné zapékání toneru do papíru
  • Snížení životnosti zapékací jednotky v tiskárně

V TOP-TONERY.CZ plněné tonery obsahují tonerové prášky od renomovaných výrobců a přesně určené do daného typu kazety. Tím je zajištěno dosažení kvalitativních ukazatelů a správné zapékaní toneru do papíru.


Dejte na kvalitu a zvolte spolehlivou a jedinou správnou cestu. Nechte si toner profesionálně zrenovovat. Ušetříte oproti originálním tonerům a nebudete ztrácet čas reklamacemi vadných tonerů.
Renovace toneru pomáhá životnímu prostředí ušetřit stovky tisíc tun plastového odpadu ročně. Renovací tonerů podporujte českou ekonomiku a místní zaměstnanost. Děkujeme!

 

NDM3Z