Po-Pá:   8:00-16:00 hod.     +420 776 126 254      info@top-tonery.cz

KONTAKT

TOP-TONERY.CZ
tel: +420 776 126 254
info(a)top-tonery.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍMýty a fakta o renovacích tonerů.

Renovovaný toner je horší kvality než originální

Profesionálně zrenovovaný toner dosahuje stejných a někdy i lepších vlastností než toner originální. Pomocí renovace-výměny kompletního systému komponentů v kazetě se dosáhne kvalitních výtisků po celou dobu životnosti kazety.  Více o rozdílech v kvalitě neoriginálních tonerů si můžete přečíst zde.

Renovovaný toner nevytiskne tolik co originál

Většina nových náplní a tiskáren má funkci počítání vytisknutých stran. Snadno si tak můžete ověřit kolik renovovaná náplň vytiskla stránek. Pokud nevíte jak tuto informaci u Vaší tiskárny zjistit, rádi Vám poradíme, kontaktujte nás. Více o možném počtu vytisknutých stran si přečtěte zde.

V renovované kazetě je doplněn pouze prášek.

U velmi levných tonerů tomu tak opravdu je a tomu odpovídá kvalita. Výrobci originálních kazet se snaží zabránit opětovnému použití komponent konstruováním na životnost jednoho cyklu. Z tohoto důvodu již není možné si vystačit pouhým doplněním prášku. Profesionální firmy vymění každou opotřebovanou nebo poškozenou součást kazety.

Výrobci plní renovované tonery jedním univerzálním tonerových práškem.

Neustálé zvyšování rychlosti tiskáren a snižování teploty zapékání vede k vývoji nových druhů tonerových prášků. Z tohoto důvodu téměř každý model kazety vyžaduje jiný typ a složení toneru.

Renovované tonery způsobí poškození tiskárny a následné nákladné opravy.

Renovované tonerové kazety netvoří větší opotřebení než tonery které jsou vyrobeny originálním výrobcem. Jako záruku dáváme tuto garanci.

Použitím renovovaného toneru se ztrácí záruka na tiskárnu.

Použitím jiného než originálního toneru neztrácíte záruku na tiskárnu. Výrobci tiskáren nemohou podmiňovat záruku používáním originálních tonerů! Více si přečtěte zde.


 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

MzY5YzM4